Rolety rzymskie, zasłony, firany - Warszawa

Rolety rzymskie Warszawa

  • Rolety rzymskie to nowoczesne rozwiązanie wystroju okien.
  • Stanowią niepowtarzalną, nowoczesną formę aranżacji wnętrza, zastępując –w zależności od zastosowanej tkaniny tradycyjna firankę lub zasłonę.
  • Szyjemy rolety rzymskie z tkaniny pojedyńczej oraz rolety dwuwarstwowe.
  • Rolety rzymskie nie zabierają światła, pozwalają na jego regulację i czynią wnętrze eleganckim, nowoczesnym w myśl panującej dziś zasady minimalizmu.
  • Doskonale sprawdzają się w małych jak również w dużych pomieszczeniach.
Szyjemy rolety rzymskie pod zamówienie Klienta.

Gwarantuję mechanizmy do rolet rzymskich bezawaryjne, sprawdzone, wysokiej klasy polskiego producenta. Możliwość zamówienia rolety na każdy wymiar zarówno dla okien w pomieszaczeniach wysokich jak również dla dużych okien. Max długość rolety do 280 cm.
Istnieje możliwość zaprojektowania i uszycia rolety dla rożnych rozwiązaniań wystroju wnętrz, z tkaniny firanowej, zasłonowej oraz tapicerskiej. Tym samym w zależności od potrzeb rolety rzymskie szyte są różnymi metodami, przy użyciu rożnych rozwiązań. Dla lepszego zestawienia całości do rolet rzymskich wybiera się pasujące kolorystycznie sznureczki jak i łańcuszki. Są to elementy wymienne.

W zależności od projektu i uwarunkowań istnieje kilka wariantów montażu rolet rzymskich (do sufitu, nadporoża oraz do sufitu wnęki). W tym również możliwość bezinwazyjnego montażu na oknach wykonanych z PCV czyli zawieszenia ramy mechanizmu rolety rzymskiej na specjalnych uchwytach.

Zapewniam profesjonalny projekt rolet rzymskich wraz z ich uszyciem i montażem. Dojaz i umówienie się na aranżację okienne na terenie Warszawy i jej okolicznych miejscowości.